Spôsob doručenia:

  • Poštová zásielka Slovenskou poštou

Tovar doručuje Slovenská pošta doporučene, obvykle do 2 pracovných dní od doby odoslania.

  • Kuriér

Kuriér Vás bude v deň doručenia telefonicky kontaktovať, aby sa s Vami dohodol na detailoch doručenia, t.j. približnom čase doručenia, adrese doručenia, prípadne výšky dobierky. Zásielka by Vám mala byť doručená počas pracovného týždňa v čase medzi 8:00 –18:00 hodinou. V prípade nezastihnutia Vám kuriér zanechá oznámenie a balík sa Vám pokúsi doručiť nasledujúci pracovný deň.

  • Osobný odber v našom salóne:

Tovar sa dá vyzdvihnúť aj osobne v našom salóne:

Emin svet s.r.o., 
Hlavná 74 (vchod Poštová 1),
040 01 Košice

Otváracie hodiny:     

Po-Pi: 10:00 - 17:30
So: len na objednávku
Ne: zatvorené

Doba doručenia:

Tovar skladom

Šaty, topánky, alebo doplnky, ktoré sú skladom, vám zašleme do 2 - 3 pracovných dní od dňa objednávky. V prípade, že si zvolíte spôsob platby bankovým prevodom, tovar zasielame do 2 - 3 pracovných dní od pripísania danej sumy na účet.

Tovar na objednávku

Doba dodania šiat, topánok a doplnkov, ktoré nie sú skladom, je uvedená pri konkrétnom tovare. Rátajte však s určitou časovou rezervou, keby sa náhodou vyskytli nepredvídateľné okolnosti. Pokiaľ by mala byť dodacia lehota dlhšia, budeme Vás dodatočne kontaktovať. Tovar si radšej objednávajte v dostatočnom predstihu. Odporúčame vám k objednávke pripísať aj termín vašej svadby, prípadne sa dopredu informovať, za aký čas konkrétny tovar dôjde. Overíme si to u výrobcov a budeme vás kontaktovať. Pri dodaní šiat na objednávku buďte prosím trpezliví.

Či už si objednávate tovar skladom alebo na objednávku, nenechávajte si to na poslednú chvíľu. Kupovanie s časovou rezervou má svoje výhody. Nebudete v strese, či vám objednaný tovar dôjde včas a taktiež je tu prípadná možnosť jeho výmeny alebo úpravy.

O odoslaní zásielky Vás budeme informovať mailom.